Hledám film, poraďte - fórum

Založil: Marty
Pokud víte, co ve filmu, ale nedaří se vám takový najít, třeba vám někdo pomůže právě tady...
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
Zobrazena strana 1 / 66 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna
Polaky
1

Auta

 od Polaky | 05.01.2023 23:42:03
0
Ahoj všem. Myslím si, že nepochodím, ale... Jedná se o film někdy snad z přelomu 70.-80. let. Jde o zloděje aut a pouliční závodníky. Info mám opravdu stručné. V jedné scéně se chlapík připravuje na závod tím, že si středem úzkého mostu nebo průjezdu natáhne drát, protože závod se má odehrávat za volantem v pololehu, aby se trefil šířkou vozu, musí se držet uprostřed cesty, drát sleduje přes střešní okno. Otec tento film viděl někdy kolem roku 1980 v kině, prý si nevybavuje žádné herce, tak je to docela oříšek. Děkuji a přeji hezký den.
Hory
1

Hledám Film

 od Hory | 10.12.2022 09:39:19
0
jediné co si pamatuju je něco takového: Jakási holka přešla na jinou školu, tam byla uplně nová, potom ji tam někdo pomlouval nebo něco takového, tak rozbila nějakým způsobem telepaticky okna (nebo nějakou silou.. idk). Potom si toho moc nepamatuju, vím že se začala bavit s jedním klukem, s tím se pak zamilovali přišel k nim domů na večeři, tam byla celá rodina, pak tam v tom domě byla scéna kde ona a její sestra "otáčely" se stolem a o něčem hádali. Pak si vzpomínám, že tomu klukovi někdo řekl že prostě u nich v rodině se tyhle schopnosti dědí a +- v 18 letech si musí vybrat stranu na které budou. Když bylo borce 18 tak šli na nějaké místo kde si tu stranu měla zvolit. Přišli tam, ona si ji zvolila (ono to nebylo zvolení, bylo to nejspíše podle toho jaký je ten člověk uvnitř), změnily se jí oči na 2 barvy, už nevím jaké, ale potom nějakám způsobem vymazali tomu klukovi paměť a potom už byla scéna v knihovně nebo něčem takovém, kde se na sebe dívali a byl konec filmu. Film není nějký nový já osobně tipuji, že vyšel v roce 2005-2015 (možná 2005-2010) Každopádně děkuji komukoli za odpověď, která by mě po +-5 letech hledání navedla na správnou stopu.
eman1981
1

Hledám filmy

 od eman1981 | 28.11.2022 20:12:30
0
Zdravím. Rád bych našel pár filmů, které jsem viděl jako malý. 1. Mladá žena, chce být herečkou, ale má nějak divně rostlou bradu tak nosí takový límec. Potkává různé lidi, pamatuji si chlapce co mu pořád špatně srůstá ruka. Nakonec najde zlatou rybku a ta jí splní vše co chce. Celý děj je docela divný. 2. Maktku zavřou v budce nějací výrostci a ona tam uvidí dvojče svého syna a zjistí, že byli v porodnici vyměněni. 3. Thriller, pamatuju si jenom scénu, jak je nějaký chlap poleje ženu ve výtahu benzínem a upálí ji.
jf.games
1

Hledám film nebo pohádku

 od jf.games | 28.12.2021 00:28:29
0
Zdravíčko, potřeboval bych poradit. Hledám film nebo pohádku, možná to mělo víc dílu. Už di nepamatuju. Dávali to jako pro děti před pár lety. Bylo to o mladé holce která měla symbolizovat nějaký kříž a zjistili to že byli v domě tvaru kříže a zhasínala jim svíčka. Dál tam byli dospělí kteří večer chodili v bílích hábitech a dál tam byl záporný člověk který asi žil v majáku. Prosím potřebuji zjistit jaký je to film. Děkuji
apem
2

Hledám film nebo seriál

 od apem | 03.07.2021 14:29:05
+1
Zdravím, měl bych dotaz nezná někdo prosím tento film nebo seriál ? Pamatuju si ho velmi málo jelikož je to dlouho zpátky co sem to viděl. Tak že odhaduju rok 1999-až cca 2010 max. Vím že to bylo o nějakém mladém páru, kluka s holkou, pamatuju si že se nějak domlouvali kde se pokaždý sejdou, a pamatuju si že se sešli v nějakým sklepě nebo tak podobně no a jednou se kvůli něčemu hádali a ten kluk jí nějak nechtěně zabil, nechtěně myslím třeba že jí dal facku a ona spadla a bouchla se do hlavy třeba, No a potom on jí tam někde schová a už více nevím... vím že to je informací málo ale třeba se mě poštěstí... jenom dodám že to bylo český nebo si to alespoň myslím a ten rok jak jsem psal 1999+... díky
Zobrazena strana 1 / 66 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna