Hledám film, poraďte - fórum

Založil: Marty
Pokud víte, co ve filmu, ale nedaří se vám takový najít, třeba vám někdo pomůže právě tady...
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
Zobrazena strana 1 / 63 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna
yarco
2

Historická komédia so štipkou erotiky

 od yarco | 08.06.2020 22:00:12
0
Ahojte, hľadám film odhadom rok 2000, komédia z obdobia cca 17-18 storočia. Hlavná zápletka bola myslím v tom, že mladý šľachtic sa pred prenasledovaním ukryl do ženského kláštora, kde začal slúžiť akože hluchonemý záhradník. Tipujem to na Francúzsko alebo Taliansko. Ďakujem.
Niancat
1

Film který hledám už dva roky, prosím pomozte mi

 od Niancat  | 06.06.2020 19:02:52
0
Ahoj lidi, Je to o tam že dva kamarádi jsou naštvaní na "celých svět" a jejich přání se jim splní a zůstane jen jejich dům a okolo je jen bílo postupem času zjistí že co si přejí se splní a nastvou se na sebe začnou si postupně na v zájem mazat končetiny a zůstanou jen dvě hlavy. Prosím jek se jmenuje vím že to nejspíše blbost, ale hledám ho k vůli nostalgii.
Ramisha
1

Film o cestování časem

 od Ramisha | 28.03.2020 00:17:48
0
Ahoj, hledám film, který jsem viděla naposledy jako dítě ještě na VHSce tak 15 let zpátky a pamatuju si jen útržky. Bylo to někde v americe na škole. Mladý kluk byl zamilovaný do své učitelky ( myslím, že to byla blondýna ????) a už nevím jak, ale vymyslel nějaký přístroj, který mu nejprve nějak zvětšil rajčata, ale pak díky tomu dospěl a tak mohl randit s učitelkou. Asi se chystali na ples a místo květiny na saku měl artyčok. Pak už vím, že se s ní musel rozloučit, aby byl klukem, ale ona byla zamilovaná, tak se nechala omladit do jeho věku aniž by to věděl a on byl ráno ve třídě smutný, že jí neuvidí, ale přišla ona jako jeho spolužačka. Budete někdo vědět, jak se ten film může jmenovat, prosím? Děkuji
anajnaj
1

HLEDAM FILM

 od anajnaj | 18.03.2020 14:52:02
0
Jde o akcni film, kdy jeden dluzi penize nekemu jinemu a mu pichne injekci ktera ho ma do par minut ( hodin) zabit. a do te doby ma sehnat ty penize. pote je schani a prijede za svym bratrem do nemocnice a prosi o penize ale on zadne nema a reknemu ze ho otestuje co to ma za vir, ale on nechce. Jede dal zpusobi nehodu od ni utece a pote narazi na gang motorkaru a ty mu zastreli kamarada. pote prijede na misto urceni a zjisti ze to byl vtip od jeho kamaradu protoze moc nevracel penize a obyli to zrovna jeho nerozeniny :). Diky za radu
yarco
2

Crank

 od yarco |08.06.2020 21:53:39
0
Je to Crank s Jasonom Stathamom.
Leonora
1

Film o ženě v kómatu

 od Leonora | 04.03.2020 14:56:45
0
Zdravím, hledám asi trochu starší film, podle všeho tak asi do r. 2000, ve kterém se prolíná děj v tomto světě a v nemocnici se scénami ze světa, ve kterém se ocitla mysl ženy v kómatu. V těch scénách je celkem temno a s někým tam mluví. (Je to dávno, nepamatuji si to moc dobře.) Celé to skončí tím, že ji asi chtějí odpojit, ale její přítel nebo možná manžel ji vezme z té nemocnice, odveze ji k jakémusi jezeru a tam s ní skočí do vody a ona se tím probere. Díky předem.
Zobrazena strana 1 / 63 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna