Hledám film, poraďte - fórum

Založil: Marty
Pokud víte, co ve filmu, ale nedaří se vám takový najít, třeba vám někdo pomůže právě tady...
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
Zobrazena strana 1 / 60 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna
alexandra
1

pomoc

 od alexandra | 10.12.2019 11:42:06
0
Zdravím, potřebovala bych pomoc najit jeden film. Viděla jsem ho když jsem byla ještě malá, bylo to o slepému bojovníkovi, který zabíjel zlé lidi, říkali mu asi husí pírko. Začínalo to, když byl malý chlapec a jeho matka ho opustila, byl sám a slepý, nakonec se naučil jak vidět i bez očí. Pokračuje to s dívkou, která zdědila moc od své babičky asi...taky se jí nějak říkalo. No, ta dívka bude bojovat se slepým mužem,pak se zraní,on jí vezme k sobě a potom ke konci ho dívka začne mít ráda. Děkuji.
Kyra
1

Zoufalství

 od Kyra | 22.11.2019 10:05:54
0
Zdravím, před nějakou dobou jsem na youtube zkoukla film a saqmozřejmě sem si nepoznamenala název. Jak se dá očekávat nemůžu ho najít. Zemí původu si nejsem jistá, ale český ani anglický není...typovala bych Francii, Německo nebo Rusko, ale ruku do ohně za to nedám. Je to starší film. Takže dějová linie. V podstatě je to vyprávěné formou deníku mladé studentky. Je to taková ta klasická "šprtka" co se nemaluje a je taková...šedá myška. Má dvě kamarádky. Dost výrazné dívky. Ty jí berou ven a učej jí pít a dávají jí pořád rady ohledně kluků a sexu. Na jejich školu nastoupí nový kluk. Mladší Dlouhé kudrnaté hnědé vlasy. Dívka se do něj hned zakouká. Začnou se i trochu kamarádit skrz orchestr do kterého oba chodí, jenže potom se mladík začne zmiňovat o nějaké dívce a hlavní hrdinka si myslím, že jde o přítelkyni. Naštváním a touhou aby mladík žárlil začne chodit s takovým hrozně odporným týpkem, se kterým má i pohlavní styk. Bla bla něco co si nepamatuju. Dívka se bojí že je těhotná. Když zjistí, že těhotná není jede se vyznat mladíkovi ze svých citů i když ví že bude odmítnutá. Ukáže se, že mladík s nikým nechodí a ona zmiňovaná je jeho 40ti leté kamarádka z Indie která hraje na čelo? Nebo zpívá a on hraje? Teď nevím...Bum happy end... Vím že ten popis je dost zmatený, ale pokud někdo aspoň tuší budu vděčná za každý názor. Předem děkuji
ks48
1

Hledám film

 od ks48 | 10.09.2019 11:32:54
0
Ahoj, hledám název filmu. Hlavní hrdina se asi nudí nebo hledá vzrušení a chce zjistit jaké je to po smrti, tak vleze na koleje před vlak. Ale ze strachu na poslední chvíli uskočí. Aby se nebál, objedná si sám na sebe nájemného vraha. Ten si ho najde a hlavní postava se ho snaží přesvěčit, aby to nedělal, že si ho objednal on sám a že jen hledá vzrušení. Nájemný vrah ho tedy nezabije a zaučuje ho svému "řemeslu". Víc nevím, viděl jsem to strašně dávno.
Sarkac
1

Pohádka z let cca 2000-2005

 od Sarkac  | 08.08.2019 20:59:57
0
Dobrý den, neznáte náhodou tuhle pohádku? Bylo to česky, ale originálně v němčině nebo angličtině. Vím, ze tam byl nějaký dům, byl hodně barevný a možná nějaký schody, které se samy posouvaly. Ten dům byl takový kouzelný, byla v něm nějaká místnost, kde se dělo něco nadprirozeného. Mám pocit, ze tam pekli nějaké dortiky, které pak vybuchly a všechno postříkaly modrou barvou. A na konci té pohádky šla holka, která v té pohádce byla celou dobu s ostatnimi lidmi někam pryč a říkala něco o Filipínách. Nevíte název?:( Předem díky
vladking
1

HLEDÁM FILM Z ROKU 1985-1990

 od vladking | 02.08.2019 00:53:44
0
Po revoluci, jsme na burze koupili videokazetu s americkým filmem, který měl v názvu tuším ..... ANGEL. Děj: Nepřišla na maturitní ples v 60 letech ,asi ji porazilo auto a s kluka co ji pozval se stal protivný profesor. Ona jako anděl to měla napravit a za odměnu si mohla v nebi zatančit s Jamesem Deanem. Herec, který hrál profesora byl hodně podobný herci Ricku Moranisovi, ale v jeho filmografii žádný takový film není. Díky za pomoc.
Zobrazena strana 1 / 60 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna